Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Płatność i wysyłka
Systemy płatności
 • Przelewy24
Kontakt
 • Doradztwo i Zarządzanie Rafał Szczupak
 • CatchDreams.pl
  Monika Szczupak
  ul. Chojnicka 20B
  70-737 Szczecin

 • E-mail:monika@szczupak.net
 • Telefon503-752-997
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

Płatność i wysyłka

SPOSOBY DOSTARCZENIA TOWARTU, KOSZTY DOSTAWY

 

1. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy zgodnie z formularzem zamówienia.

2. W przypadku wybrania sposobu dostawy odbiór w sklepie, zamówienie zostanie dostarczone do punktu Pocztowo-Finansowego POK INPOST, przy ul. Młodzieży Polskiej 26B w Szczecinie ( teren „Rynek Zdroje”),  w terminie 3 dni roboczych, licząc od następnego dnia roboczego po otrzymaniu pełnej zapłaty. Koszt dostawy pokrywa właściciel serwisu CatchDreams.pl.

3. W przypadku wybrania sposobu dostawy InPost lub DPD, zamówienie zostanie wysłane firmą kurierską na podany w zamówieniu adres dostawy znajdujący się na terenie Polski w terminie 3 dni roboczych, licząc od następnego dnia roboczego po otrzymaniu pełnej zapłaty. Koszt dostawy określony w zamówieniu pokrywa nabywca.

4. Koszty dostawy wynoszą odpowiednio:

a) odbiór w punkcie Pocztowo-Finansowum POK INPOST - bezpłatnie

b) DPD Polska - przesyłka kurierska na terenie Polski – 20 zł brutto

c) Kurier InPost - przesyłka kurierska na terenie Polski – 16 zł brutto

c) DPD Unia Europejska - przesyłka kurierska na terenie Unii Europejskiej (z wyłączeniem Polski) – 120 zł brutto

5. Koszty dostawy poza kraje Unii Europejskiej ustalane są indywidualnie. W przypadku chęci złożenia zamówienia z adresem dostawy znajdującym się poza terytorium Unii Europejskiej, prosimy o kontakt drogą elektroniczną, kierując korespondencję na adres e-mail: monika@szczupak.pl lub telefonicznie w dni powszednie w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerem +48 503 752 997.

6. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację zamówienia, właściciel serwisu CatchDreams.pl. zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić zamawiającego.

7. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).

8. Sklep Internetowy CatchDreams.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości lub nie zawierających wszystkich danych wskazanych w formularzu zamówienia. W takim przypadku zamawiający zostanie niezwłocznie poinformowany o tym, iż zamówienie nie zostało przyjęte oraz o powodach odrzucenia zamówienia.

9. Konto bankowe: ING BANK ŚLĄSKI 31 1050 1559 1000 0092 7424 2735

Doradztwo i Zarządzanie Rafał Szczupak, ul. Sieradzka 16/1, 70-736 Szczecin


Przejdź do strony głównej